درباره ما
 

بسمه تعالی

تاریخچه :

پس از خصوصی سازی چند بانک بزرگ کشور، سیاست بانک ملت و گروه مالی ملت بر این پایه استوار گردید که همانند حضور پررنگ و همه جانبه در بازار پول، حضوری پررنگ و همه جانبه در بازار سرمایه نیز داشته باشد. حضوری که هدف آن کمک به رشد و توسعه بازار و تقویت فرهنگ سهامداری از یکسو  و ارائه کامل تر خدمات پول و سرمایه به عامه مردم از سوی دیگر باشد.

در راستای چنین سیاستی طراحی و راه اندازی یک سایت خبری تحلیلی در دستور کار قرار گرفت و بعهده شرکت اطلاع رسانی ملت بازار سپرده شد و به منظور هر چه بهتر و تخصصی تر انجام شدن این هدف، گروه مالی و 4 شخصیت نام آشنا در عرصه های کارگزاری و خبری بورس دست در دست هم گذاشتند و این گونه بود که این فکر و اندیشه پس از جمع آوری اطلاعات و تهیه گزارش ها و تشکیل جلسات و پس از سیر اقدامات قانونی و حرفه ای سرانجام تحقق یافت و سایت ملت بازار به عنوان محصول مهم خدماتی این شرکت متولد و راه اندازی شد.

موضوعات شرکت اطلاع رسانی ملت بازار :

موضوعات فعالیتی شرکت اطلاع رسانی ملت بازار عبارتند از : برگزاری همایش ها، برگزاری دوره های آموزشی، انتشار نشریات و راه اندازی سایت اطلاع رسانی

هدف از راه اندازی سایت :

هدف از طراحی و راه اندازی سایت ملت بازار به عنوان مهمترین محصول خدماتی شرکت اطلاع رسانی ملت بازار بکارگیری یکی از بهترین و موثرترین ابزارهای ارتباطی روز جهت نیل به هدف اطلاع رسانی بوده است.

با لطف و عنایت خداوند متعال و با اراده و اتحاد گروه مالی ملت و چند شخص فعال و مجرب در حوزه اجرایی و خبری بازار سرمایه و بورس ها  و با استفاده از تخصص و تجارب حرفه ای چندین ساله اینک ما نیز در کنار سایر سایت های خبری و تحلیلی موجود، وب سایتی را طراحی نموده و اطلاعاتی را در خدمت شما قرار می دهیم که قطع به یقین یکی از الزامات و نیازهای اساسی فعالان بازار سرمایه و بورس می باشد. از سویی دیگر این الزام و نیاز با تداوم رشد و توسعه بازار روز به روز ضرورت بیشتری هم می یابد.

بدون شک حضور در بازار سرمایه و بورس ها نیازمند کسب اطلاعات و تقویت دانش و بینش حرفه ای است و تداوم این آگاهی خواهی ها، حضور موفق تر در بازارها، گرفتن تصمیمات بهتر و اخذ نتایج مقبول تر بدون اطلاعات اعم از خبر، تحلیل، گفتگو، پرسش و پاسخ و آموزش و ... میسر نخواهد بود.

وب سایت ملت بازار امیدوارست تا در تامین این خواسته عمومی نیز نقش موثری ایفا نماید. ما نیز قصد داریم تا به سهم خود از این طریق دین خود را به بازار سرمایه کشور ادا کرده و نقشی در رشد و توسعه آن و تقویت فرهنگ سهامداری داشته باشیم. در این راه مطابق آنچه متولیان بازارها انتظار دارند نهایت صحت، دقت و سرعت را به کار خواهیم گرفت تا رضایت خدا و متولیان بازار سرمایه و فعالان بازار سرمایه و خودمان را کسب نماییم.

شماره ثبت و تاریخ ثبت شرکت

مجمع موسس شرکت اطلاع رسانی ملت بازار در دی ماه سال 92 تشکیل و شرکت در مرداد ماه 93 به شماره 458568 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

اعضای هیات مدیره شرکت :

شرکت گروه مالی ملت

شرکت سرمایه گذاری توسعه معین ملت

شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت

مدیر عامل : 

آقای محمد غفارپور مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی ملت بازار بوده و دارای سوابق حرفه ای 27 ساله در بانک و بورس می باشند 

پست های سازمانی ایشان در بانک بترتیب عبارتند از : کمک کارشناس اقتصادی معاون اداره بورس سهام - کارشناس اقتصادی - رئیس اداره بورس سهام - کارشناس ارشد اقتصادی - رئیس ادارات مرکزی کل

مسولیت های بورسی ایشان نیز به ترتیب عبارتند از : کارمند کارگزاری - عضو هیات موسس شرکت کارگزاری بانک ملت - معامله گر در تالار بورس - عضو هیات مدیره غیر موظف شرکت کارگزاری بانک ملت - عضو هیات مدیره موظف شرکت کارگزاری بانک ملت - عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک ملت - عضو هیات موسس 4 نفره بورس انرژی - مشاور و عضو کمیته های تخصصی هلدینگ های بخش خصوصی در امور بازار سرمایه - و عضو هیات موسس و هیات مدیره شرکت اطلاع رسانی ملت بازار

معاونین و مدیران ارشد :

معاونت مالی اداری و پشتیبانی شرکت : آقای کمال فرهمند 

معاونت عملیاتی شرکت : آقای هادی مومنی 

مدیر مسئول سایت : آقای هادی مومنی

مدیر اجرایی شرکت : آقای علی رضائی زاده

سردبیر سایت : آقای علی رضائی زاده