تالار گفتگو
توضیحات لازم
 هدف از فراهم سازی این بخش ایجاد فرصت برای اعضای سایت است تا به راحتی نظرات خود را در چهارچوب ادب، احترام، عدل، انصاف، صحت و دقت اعلام و با دیگران به اشتراک بگذارند و از نظر و قضاوت دیگران مطلع شوند.این تبادل نظرها باعث می شود تا از طرفی نظر و اندیشه های مختلف مطرح و از طرف دیگر بر معلومات و اطلاعات عمومی اعضا اضافه شود. مطالب مندرج در این بخش به هیچ وجه به معنای موافقت یا مخالفت این شرکت و این سایت با آن نیست و مدیریت سایت اجازه دارد تا کلمات یا جملاتی را که احیانا شائبه تهمت، افترا، توهین و اهانت دارد یا خارج از دایره ادب و نزاکت باشد را حذف کند و یا از انتشار کل مطلب ارسالی خودداری نماید. برای اینکه امکان انتشار کامل نظرات میسر باشد از همه اعضای محترم استدعا داریم تا صرفا با هدف آشنایی با دیگر نظرات و بالا بردن معلومات جمعی وارد این صفحه بشوند. بدیهی است که در این بخش «مستقلا یا در ذیل هر نظر» فرصت پاسخگویی به کاربرانی که نظر دیگری دارند فراهم است. ملت بازار 
1+
0-
سلام دوستان
امروز شاخص بورس با رشد 5 واحدی مواجه و در 80 هزار و 293 واحد به کار خود خاتمه داد، همچنین شاخص فرابورس نیز با رشد 3 واحدی مواجه و در 912 واحد به تثبیت رسید.
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۱
1+
0-
سلام و روز خوش
در پایان معاملات امروز ۵ شرکت بورسی برای مجمع سالانه و فوق العاده و افزایش سرمایه، از تابلو خداحافظی کردند. جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://mellatbazar.ir/fa/news/56475
۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۲
0+
0-
امروز نمادهای گروه بانک با افزایش عرضه مواجه شدند.
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۲
0+
0-
شاخص بورس امروز با افت 179 واحدی در 79 هزار و 963 واحد به تثبیت رسید.
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۸
0+
0-
سلام
شرکت بورسی چکارن به یک شایعه پیرامون مجموعه پاسخ داد و به روند رو به رشد سهام در معاملات روز جاری ادامه داد.
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.
http://mellatbazar.ir/fa/news/55552
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۴
0+
0-
روزبخیر؛ بازار سهام تحت تاثیر تنش های سیاسی با افت نسبی زیادی مواجه شده است.
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۳
1+
0-
سلام
امروز نمادهای «خاذین، خریخت، خفناور، خمحرکه و خفنر» با رشد قیمت مواجه شدند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۵
صفحه از ۷۲ »