تالار گفتگو
توضیحات لازم
 هدف از فراهم سازی این بخش ایجاد فرصت برای اعضای سایت است تا به راحتی نظرات خود را در چهارچوب ادب، احترام، عدل، انصاف، صحت و دقت اعلام و با دیگران به اشتراک بگذارند و از نظر و قضاوت دیگران مطلع شوند.این تبادل نظرها باعث می شود تا از طرفی نظر و اندیشه های مختلف مطرح و از طرف دیگر بر معلومات و اطلاعات عمومی اعضا اضافه شود. مطالب مندرج در این بخش به هیچ وجه به معنای موافقت یا مخالفت این شرکت و این سایت با آن نیست و مدیریت سایت اجازه دارد تا کلمات یا جملاتی را که احیانا شائبه تهمت، افترا، توهین و اهانت دارد یا خارج از دایره ادب و نزاکت باشد را حذف کند و یا از انتشار کل مطلب ارسالی خودداری نماید. برای اینکه امکان انتشار کامل نظرات میسر باشد از همه اعضای محترم استدعا داریم تا صرفا با هدف آشنایی با دیگر نظرات و بالا بردن معلومات جمعی وارد این صفحه بشوند. بدیهی است که در این بخش «مستقلا یا در ذیل هر نظر» فرصت پاسخگویی به کاربرانی که نظر دیگری دارند فراهم است. ملت بازار 
0+
0-
در پایان معاملات امروز شاخص بورس با رشد 102 واحدی به 77 هزار و 800 واحد رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۰
0+
0-
سلام روزخوش؛ معاملات گروه صنایع غذایی مثبت شد+++
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۷
0+
0-
شاخص بورس با 189 واحد افزایش به 77 هزارو 189 واحد رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۷
0+
0-
سلام دوستان
همانطور که می دانید شرکت تولید نیروی جنوب غرب صبا، قرار است روز چهارشنبه هفته جاری 135 میلیون از سهام این شرکت معادل 5 درصد به روش ثبت سفارش در نماد «بصبا1» عرضه شود.

در این عرضه 135 میلیون سهم «بصبا1» با دامنه قیمت 350 تا 360 تومانی هر سهم در بازار دوم فرابورس واگذار می شود و حداکثر سهمیه هر سهامدار حقیقی و حقوقی نیز 4000 سهم خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۶
0+
0-
سلام وقت بخیر
شرط عرضه اولیه زیرمجموعه بانک ملت اعلام شد. جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://mellatbazar.ir/fa/news/51902
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۹
0+
0-
سلام
«وساپا» اولین پیش بینی درآمد هر سهم را با سرمایه 1067 میلیارد تومانی مبلغ 105 ریال اعلام کرد که نسبت به آخرین گزارش سال مالی قبل که 60 ریال بود تعدیل مثبت 75 درصدی داشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۹
0+
1-
سلام دوستان
صف خرید سایپا با بیش از 100 میلیون+++++
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۷
صفحه از ۶۸ »