تالار گفتگو
توضیحات لازم
 هدف از فراهم سازی این بخش ایجاد فرصت برای اعضای سایت است تا به راحتی نظرات خود را در چهارچوب ادب، احترام، عدل، انصاف، صحت و دقت اعلام و با دیگران به اشتراک بگذارند و از نظر و قضاوت دیگران مطلع شوند.این تبادل نظرها باعث می شود تا از طرفی نظر و اندیشه های مختلف مطرح و از طرف دیگر بر معلومات و اطلاعات عمومی اعضا اضافه شود. مطالب مندرج در این بخش به هیچ وجه به معنای موافقت یا مخالفت این شرکت و این سایت با آن نیست و مدیریت سایت اجازه دارد تا کلمات یا جملاتی را که احیانا شائبه تهمت، افترا، توهین و اهانت دارد یا خارج از دایره ادب و نزاکت باشد را حذف کند و یا از انتشار کل مطلب ارسالی خودداری نماید. برای اینکه امکان انتشار کامل نظرات میسر باشد از همه اعضای محترم استدعا داریم تا صرفا با هدف آشنایی با دیگر نظرات و بالا بردن معلومات جمعی وارد این صفحه بشوند. بدیهی است که در این بخش «مستقلا یا در ذیل هر نظر» فرصت پاسخگویی به کاربرانی که نظر دیگری دارند فراهم است. ملت بازار 
1+
0-
سلام و روزبخیر؛ چرا بورس در سال جدید با نوسان همراه شده است ؟
آیا ادامه دار خواهد بود ؟
۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵
1+
1-
با سلام و روز بخیر
در ابتدا باید عرض کنیم که ذات بورس با نوسان گره خورده است و منفی و مثبت شدن شاخص یک اتفاق طبیعی در بازار سهام است. در باره آینده بورس هم همه تحلیلگران با خوش بینی به این بازار نگاه می کنند و تحولات اقتصادی و سیاسی نیز چشم انداز خوبی را برای همه بازارها ترسیم کرده که بورس هم جز آن خواهد بود.
۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۵
Forum or topic is locked
0+
0-
سلام بانک ملت درسال 95 به چه میزان قصد افزایش سرمایه را دارد؟ در اینصورت روند قیمت سهام بانک چگونه ارزیابی می گردد؟ با تشکر هلالی
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۰۰:۳۷
1+
0-
با سلام و روز بخیر
بانک ملت در سال جدید 25% افزایش سرمایه دارد،این بانک از نظر ظرفیت های بنیادی که دارد یکی از پر پتانسیل های سهام بازار است که تا کنون به قیمت مورد انتظار نرسیده اما پیش بینی می شود بعد از این افزایش سرمایه این سهم روند رو به رشد متعادلی را در پیش بگیرد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳
Forum or topic is locked
0+
0-
سلام
چرا اوضاع بورس همچنان با ریزش شاخص و قیمت سهام اکثر شرکت ها مواجه است؟ آیا دلیل خاصی دارد یا همه چیز طبیعی است؟؟
۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۶
1+
0-
باسلام و روزبخیر
بورس بخشی از اقتصاد هر کشور است و در حال حاضر در دوره گذر به دوران بعد از اجرای رفع تحریم ها هستیم. انشالله به زودی با گشایش های اقتصادی بیشتر فضای بورس و معاملات آن نیز مثبت و با دوام می شود.
۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۷
Forum or topic is locked
1+
0-
باسلام و عرض خسته نباشید.. چرا بورس و شاخص آن بعد از اعلام بسته اقتصادی واکنش خوبی به آن نشان نداد و بازار مثبت نشد ؟!!
۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۵
0+
0-
باسلام و روزبخیر
این اتفاق دلایل زیادی دارد که باید به عوامل زیادی اشاره کرد. همه متغیرهای اقتصادی همانند نرخ سود بانکی و یا هدایت کردن تقاضا و نقدینگی به همه بخش های تولید و صنعت در زمان کوتاه در بازارهایی همانند بورس تاثیر گذار نیست.
به همین خاطر باید کمی منتظر گذشت زمان و تاثیر تصمیم های اعلام شده در بورس ماند.
موفق باشید..
۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶
Forum or topic is locked
0+
0-
باسلام
در خبرها آمده بود رئیس جمهور قرار است بسته اقتصادی تازه را اعلام کند، آیا می دانید چه زمانی این اتفاق می افتد؟
۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۵
1+
0-
سلام و روزبخیر
بر اساس برنامه اعلام شده آقای روحانی امشب 21 مهر ماه در تلویزیون با مردم صحبت خواهد کرد و تا آخر هفته هم بسته اقتصادی تازه را رونمایی خواهند کرد، البته آقای نوبخت سخنگوی دولت نیز امروز اعلام کرد که جزییات این بسته در هفته آینده به صورت کامل برای مردم بیان خواهد شد.
۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۲
Forum or topic is locked
1+
0-
سلام
برای خرید و فروش آنلاین سهام باید چه کاری انجام داد؟
۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۴
0+
0-
باسلام و روز بخیر
شما دوست عزیز می بایست با مراجعه به کارگزاری که کد معاملاتی دریافت کرده اید درخواست دریافت شناسه و رمز عبور برای معاملات آنلاین را ارائه کنید.
۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۷
Forum or topic is locked
1+
0-
روزبخیر
من از کجا می تونم آمار معاملات بورس انرژی را مشاهده کنم؟ خیلی ممنون میشم زود جواب بدید.
۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۳
1+
0-
باسلام و روزبخیر
دوست عزیز شما می توانید با مراجعه به وب سایت بورس انرژی به آدرس
http://www.irenex.ir اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آوردید.
۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۸
Forum or topic is locked
صفحه از ۲ »