کد خبر: ۴۹۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
در بازدید سرزده رییس سازمان بورس از تالار شیشه ای اعلام شد:
رییس سازمان بورس به همراه معاونان خود، در بازدیدی سرزده به میان حاضران تالار بورس رفت و از نزدیک در جریان دغدغه برخی از سهامداران قرار گرفت.
به گزارش ملت بازار، دقایقی پیش رییس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه معاونان خود، در بازدیدی سرزده به میان حاضران تالار بورس رفت و در گفت و گوهای خود با سهام داران و معامله گران، به دغدغه های آنها از جمله جذب نقدینگی بالا در اسناد خزانه اسلامی، معاملات بلوکی، عرضه های اولیه و کاهش حجم نقدینگی و توقف طولانی مدت نماد گروه بانکی پاسخ داد.

شاپور محمدی درباره توقف گروه بانکی، تعدد اطلاعات ارسالی از سوی بانک مرکزی و بانک ها را عامل مهمی در توقف این گروه خواند و گفت: بانک مرکزی یک نامه ارسال می کرد و خود بانک یک نامه و ما نمی توانستیم این تعدد اطلاعات را به سهامدار انعکاس بدهیم و بگوییم خودتان بین این اطلاعیه ها تصمیم بگیرید؛ بنابراین کفایت افشا و شفاف سازی را برای بازگشایی نمادهای این گروه مد نظر قرار دادیم.

وی در پاسخ دغدغه سهامداران در خصوص بلوک زنی با هدف بالا بردن شاخص کل گفت: شخصاً تا کنون سه بار ابلاغ کرده ام که هر کسی در سازمان یا خارج از سازمان، خارج از ضوابط قانونی و در بازار خرد اقدام به بلوک زنی کند باید اخراج شود و به جد این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

انتهای مطلب

منبع: سنا
نام:
ایمیل:
* نظر: