کد خبر: ۴۹۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷
سررسید تازه وارد آبان 96 در معاملات روز دوشنبه هفته جاری به جمع سررسیدها در بازار آتی سکه پیوست.
به گزارش ملت بازار، حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا طی روز دوشنبه هفته جاری به 29 هزار و 890 قرارداد و ارزش آن به 3 هزار و 917 میلیارد ریال رسید.

روز دوشنبه بازار سکه و ارز با عوامل متفاوتی روبرو بودند؛ به طوری که به تبع کاهش نوسانات نرخ ارز و حرکت رو به بالای اونس طلا معاملات آتی نیز در سومین روز هفته با نوسان قیمت به کار خود پایان داد.

در عین حال سررسیدهای تیر و شهریورماه با روند نزولی و سایر سررسیدها روند مثبتی را به ثبت رساندند، این در شرایطی است که سررسید تازه وارد آبان نیز از این روز به جمع سررسیدها پیوست.

به این ترتیب در معاملات آتی بورس کالا سکه تحویل دی ماه با قیمت یک میلیون ۱۸۷ هزار تومان رشد 0.26 درصدی را تجربه کرد. همچنین قرارداد تحویل اسفند نیز با قیمت یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان افزایش 0.13 درصدی را به ثبت رساند.

از سویی سکه تحویل اردیبهشت سال آتی با نرخ یک میلیون و ۲۵۸ هزار تومان به فروش رسید و با رشد 0.39 درصدی همراه شد. این در شرایطی است که سررسید تیر ماه سال آینده با نرخ یک میلیون و ۲۸۶ هزار تومان معامله و افت 0.24 درصدی را تجربه کرد، همچنین سررسید شهریور سال ۹۶ با قیمت یک میلیون و ۳۰۸ هزار تومان معامله شد و کاهش 0.06 درصدی را به ثبت رساند.

از طرفی طی این روز سررسید آبان ماه ۹۶ با قیمت یک میلیون و ۳۳۱هزار تومان روی تابلوی معاملاتی بازار آتی سکه نقش بست.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: