کد خبر: ۵۴۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
در راستای افزایش مزیت رقابتی بانک ها ، ارائه خدمت «درخواست و تحویل دسته چک در کلیه شعب» به عنوان یکی از محصولات و خدمات بانکی بانک ملت طراحی شده است.

به گزارش ملت بازار، امروزه مشتریان خواهان انجام امور بانکی در کمترین زمان و بدون مراجعه حضوری به شعب هستند که این موضوع با بهره برداری صنعت بانکداری از پیشرفت های تکنولوژی به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان بوده است و بانک ها از تسهیل فرایندهای مختلف برای مشتریان به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد مزیت رقابتی استفاده می کنند.

بنابراین گزارش، «درخواست و تحویل دسته چک در کلیه شعب» با ایجاد ارزش افزوده در حوزه چک، سهولت، تسریع و پوشش حداکثری خدمات مرتبط با دریافت دسته چک را در شبکه بانک ملت برای مشتری فراهم می کند.

همچنین این خدمت به لحاظ ایجاد صرفه جویی در وقت و هزینه برای مشتریان، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و مطلوبیت حساب های جاری بانک ملت را افزایش خواهد داد.

بر اساس این خدمت و حسب درخواست صاحب حساب، امکان ارائه خدمات مرتبط با دسته چک ملت (جام) برای مشتری و یا نمایندگان معرفی شده از سوی وی در کلیه شعب بانک ملت و نیز از طریق بانکداری اینترنتی فراهم شده است.

ویژگی ها

- امکان ارائه درخواست دسته چک در هر یک از شعب بانک ملت

-امکان تحویل دسته چک در شعبه مورد نظر مشتری که در زمان ارائه درخواست (در شعبه و یا بانکداری اینترنتی)

-امکان معرفی نماینده توسط صاحب‏/صاحبان حسابها جهت دریافت خدمت درخواست و تحویل دسته چک در کلیه شعب برای حسابهای دارای مجوز

-امکان ثبت اطلاعات فرد گیرنده دسته چک در زمان ثبت درخواست دسته چک

مشتریان بانک ملت می توانند برای دریافت این خدمت به شعب بانک ملت مراجعه کنند.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: