کد خبر: ۵۵۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
مدیر امورشعب بانک ملت استان لرستان تاکید کرد:
مدیر امورشعب بانک ملت استان لرستان در نشست اعضای کمیته راهبردی این بانک بر ارسال همه پرونده های مطالباتی تقسیط شده به دفتر نمایندگی طرح واندیشه برای پیگیری مستمر تأکید کرد.

به گزارش ملت بازار، در نشست اعضای کمیته راهبردی این بانک ملت استان لرستان که معاونین و روسای شعب بانک ملت این استان نیز حضور داشتند، علی عسگری نژاد مدیر دفتر نمایندگی طرح واندیشه با قدردانی از همکاری و تعامل خوب مدیریت، معاونین و روسای شعب بانک ملت استان طی سال گذشته، برنامه‌های این دفتر را در راستای کاهش بیشتر مطالبات در سال 96 تشریح کرد.

بنابر این گزارش، در ادامه مدیر امور شعب بانک ملت استان لرستان با اشاره به میزان وصولی های سال گذشته توسط نمایندگی طرح واندیشه، فعالیت های این دفتر در سال 95 را مثبت ارزیابی کرد و از روسای شعب خواست با هم افزایی سازمانی بیشتر، از تمام ظرفیت و توانمند های شرکت طرح واندیشه برای کاهش بیشترمطالبات معوق استفاده کنند.

رحیمی پور در پایان با تاکید بر اینکه برای موفقیت بیشتر نباید از هیچ کوششی در جهت تقویت تعامل دو طرف دریغ شود خواستار ارسال کلیه پرونده های تقسیط شده برای پیگیری مستمر به دفتر طرح واندیشه شد.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: