کد خبر: ۵۵۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
شنبه 16 اردیبهشت ماه :
مدیران شرکت به پرداخت ملت همزمان با مجمع سالانه صبح شنبه، آخرین وضعیت مالی و عملیاتی را تشریح می کنند تا این زیرمجموعه مهم بانک ملت و بزرگترین شرکت خدمات پرداخت آماده عرضه اولیه شود.
به گزارش ملت بازار، در پی اتمام سال مالی 30 اسفند 95 به پرداخت ملت، این شرکت صبح شنبه مجمع سالانه را برگزار می کند و همزمان با این رویداد، مدیران آن آخرین وضعیت مالی و عملیاتی را تشریح می کنند تا این زیرمجموعه مهم بانک ملت و بزرگترین شرکت خدمات پرداخت، آماده عرضه اولیه سهام در بورس تهران شود.

این مجمع و جلسه معارفه که حضور آن برای عموم آزاد است، ساعت 10 صبح شنبه در هتل استقلال پارسیان (واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و ولی‌عصر) تشکیل خواهد شد و ضمن تصویب صورت های و تقسیم حداکثری سود 1263 ریالی هر سهم ، به سئوالات حاضرین پاسخ داده خواهد شد.

براساس این گزارش، عرضه اولیه سهام "پرداخت " که قرار بود در آخرین روزهای سال  گذشته انجام شود، به سال 96 موکول شده و احتمالا" ماه آینده و در اولین فرصت، 5 تا 10 درصد سهام آن به عموم واگذار می شود.

به پرداخت ملت با سرمایه 95 میلیارد تومانی که بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک و تنها شرکت ایرانی حاضر در بین 25 شرکت برتر دنیا و از زیر مجموعه های وابسته به بانک ملت است، سود هر سهم سال مالی جاری را با 111 درصد افزایش نسبت به سود قبل، 2672 ریال اعلام کرده است.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: