کد خبر: ۵۵۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
در چهارمین نشست کمیته راهبردی مطرح شد؛
چهارمین نشست اعضای کمیته راهبردی شرکت طرح واندیشه به ریاست مدیرعامل شرکت و رییس کمیته راهبردی برگزار شد.

به گزارش ملت بازار، ریاست کمیته راهبرد شرکت طرح و اندیشه در نشست اعضای کمیته راهبردی ضمن اشاره به نتایج مثبت تشکیل این کمیته از تهیه شیوه نامه جدید پرداخت کارانه های صف و ستاد خبر داد و گفت: کارانه فروردین بر اساس شیوه نامه جدید پرداخت شده است.

همچنین مدنی زاده ، لزوم توجه و نظارت به امور واحدها به ویژه عملیات وصول تهران و استان ها با توجه به سیاست های کلان مدیران ارشد بانک ملت ، ضرورت واقعی سازی آمار در شرکت ، بانک و تعاملات فی مابین به عنوان مجموعه واحد با هدف یکسان (با توجه به تسهیل امور که صورت پذیرفته است) و برنامه ریزی مناسب به منظور برگزاری اولین همایش تخصصی مدیران دفاتر نمایندگی استانها در تیرماه96 را مورد تاکید قرار داد.

بنابراین گزارش، اهمیت ویژه راه اندازی واحد پیشگیری از ایجاد مطالبات (پرونده های استمهالی) ، تأکید بر لزوم کاهش اقلام مطالباتی بانک در مقطع 31خرداد 96 با توجه به رشد فزاینده مطالبات از ابتدای سال جاری و مأموریت مهم عملیات وصول در پیگیری حداکثری حضوری از مدیونین - مذاکرات در محل شرکت و محل کار و فعالیت مدیونین- از دیگر موارد مطرح شده توسط ریاست کمیته راهبرد در جلسه چهارم بود.

وی همچنین بر برگزاری جلسات هفتگی با مدیریت های شعب، معاونت های اعتباری و ادارات حقوقی بانک و همچنین حمایت و پشتیبانی کامل ستاد از عملیات وصول را مورد تاکید قرار داد.

بنابراین گزارش، بخش پایانی چهارمین نشست کمیته راهبردی توضیحات حاج محمدی مدیر آمار و برنامه ریزی معاونت توسعه و سرمایه انسانی در خصوص شیوه نامه جدید پرداخت کارانه با استفاده از پاورپوینت بود.

حاج محمدی در همین ارتباط گفت: باتوجه به اینکه موضوع کارانه عاملی جهت افزایش بهره وری کارکنان است لذا تلاش شده با تغییر در سیستم کارانه، انگیزه مضاعفی برای پرسنل ایجاد کند.

وی در تشریح بیشتر شیوه نامه جدید پرداخت کارانه گفت: در این سیستم فعالان عرصه وصول می توانند با توجه به تحقق اهدافی که برایشان مشخص شده است تا چند برابر رویه گذشته کارانه دریافت کنند که البته این موضوع برای کارشناسان با سبد پرونده خرد به طور محسوس قابل لمس است.

حاج محمدی از دیگر مزایای شیوه نامه جدید کارانه را به انعطاف پذیر بودن آن مطابق با اهداف و الزامات مشتری (بانک)، توانایی سنجش عملکرد تمامی کارشناسان عملیات و همچنین اهمیت ویژه به کار گروهی در مناطق عملیاتی دانست.

همچنین در این جلسه مصوب شد پنجمین جلسه کمیته راهبرد شرکت مطابق روال یکشنبه های هرهفته در تاریخ24 اردیبهشت 96 رأس ساعت 14 با حضور کلیه اعضاءاز سوی دبیرکمیته راهبرد هماهنگی، تشکیل و گزارش روند انجام تکالیف مشخص شده بررسی شود.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: