کد خبر: ۵۵۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
شعب جدید بیمه «ما» در راستای اهداف مشتری مدارانه در شهرهای رفسنجان و سیرجان افتتاح شد.

به گزارش ملت بازار، مراسم افتتاح شعب جدید بیمه «ما» در سیرجان و رفسنجان با حضور مدیرعامل این شرکت، معاون فنی، مدیر امور شعب و مدیر امور نمایندگان و کارگزاران برگزار شد.

همچنین در ابتدای این مراسم هرندی رییس شعبه کرمان بیمه «ما» خلاصه ای از آمار فروش شعبه های کرمان، سیرجان و رفسنجان ارائه کرد.

رییس شعبه کرمان اظهارداشت: فعالیت نمایندگی بیمه «ما» در کرمان بر مبنای خدمت رسانی سریع ، دقیق و شفاف تمام مشتریان برای حفظ و رضایتمندی آنها را بر اساس اصل مشتری مداری است.

بر اساس این گزارش ، در ادامه مراسم قربانی معاون فنی بیمه «ما» به تحلیل آمار ارائه شده و برنامه های آینده پرداخت.

وی همچنین نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی یافتن بازارهای سالم جهت فروش بیمه نامه را تشریح و از شبکه فروش و پرسنل شعبه درخواست کرد تا تمام تلاش خود در جهت رسیدن به این هدف را به کار گیرند

همچنین در ادامه صفدری با تاکید بر اهمیت و جایگاه مشتری مداری در این شرکت گفت: تمامی اقدامات و فعالیت های شعب و نمایندگان شبکه فروش باید بر محور مشتری مداری و رعایت حقوق آنان و افزایش رضایت بیمه گذاران و تکریم ارباب رجوع صورت بگیرد.

مدیرعامل بیمه «ما» توجه به اصول بازاریابی را مد نظر قرار داده و چگونگی مذاکره کردن به روش نوین و رعایت حقوق مشتریان را تعریف کرد.

انتهای مطلب

برچسب ها: بیمه ما ، رفسنجان ، سیرجان
نام:
ایمیل:
* نظر: