کد خبر: ۵۵۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
در جلسه هم اندیشی مدیریت شعب بانک ملت استان زنجان مطرح شد؛
جلسه هم اندیشی به منظور هماهنگی و تعامل بیشتر میان دفتر نمایندگی زنجان و مدیریت شعب استان با حضور مدیر منطقه، معاون اعتباری ، رئیس اداره اعتبارات و رئیس اداره حقوقی استان زنجان برگزار شد.

به گزارش ملت بازار، در جلسه نشست هم اندیشی مدیریت شعب بانک ملت استان زنجان، صابریان مدیر منطقه ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد شرکت در سال 95 به ویژه در خصوص توقیف خودرو مدیونین بر رفع مشکلات موجود و بهبود وضعیت موجود تاکید کرد.

وی در همین راستا به مجموعه خود دستور داد نهایت همکاری با شرکت صورت گیرد و با پیگیری اداره حقوقی پرونده‌های مطالباتی و مشکوک الوصول به شرکت تحویل شود .

صابریان همچنین مساعدت بیشتر و اهتمام مضاعف این دفتر در کاهش میزان مطلبات معوق و تعامل بیشتر با بانک را خواستار شد که بر اساس آن باید کارشناسان هر شعبه در کمیته راهبرد آن شعبه که با حضور معاون منطقه و رئیس اداره حقوقی برگزار می می شود حضور یابند.

همچنین در این نشست، مدیر دفتر نمایندگی زنجان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این دفتر نکاتی را در دفاع از عملکرد شرکت بیان کرد و خواستار احقاق حق کارشناسان و همکاری بیشتر با آنان و ارسال پرونده‌ها به شرکت شد.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: