کد خبر: ۵۵۹۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
به منظور تسهیل در مبادلات بانکی صورت گرفت؛
بانک ملت به منظور گسترش خدمات الکترونیک و رفاه مشتریان امکان اتصال به شبکه سحاب را از طریق کارت های بانکی فراهم کرده است.
به گزارش ملت بازار، به منظور تسهیل در مبادلات بانکی ، مشتریان می توانند از طریق سامانه حواله الکترونیکی بین بانکی انتقال آنی وجوه موجود در حساب کارت بانکی را به حساب کارت بانکی خودشان یا دیگری در سایر بانک های عضو شبکه «سحاب» فراهم کنند.

بنابراین گزارش، بهره‌برداری از شبکه بانکی «سحاب» در تسهیل ، تسریع نقل و انتقال وجوه بین بانکی تأثیر بسزایی دارد و نه تنها از جابجایی بی مورد اسکناس و ایران چک و دیگر اوراق بهادار جلوگیری می کند بلکه انجام نقل و انتقالات یاد شده را در محیطی امن و در کوتاه ترین زمان ممکن برای دارندگان کارت های بانکی میسر می سازد.

همچنین مشتریان دارای هریک از انواع ملت کارت می توانند از طریق تمام ابزارهای پرداخت الکترونیک (مانند پایانه های خودپرداز بانک ملت و دیگر بانک های عضو شبکه «سحاب» ، پایانه های کارت خوان شعبه ای، بانکداری اینترنتی و همراه بانک) وجه دلخواه خود را به سایر کارت های بانکی عضو شبکه «شتاب» انتقال دهندک که بابت هر انتقال وجه از طریق پایانه های خودپرداز عضو «سحاب»، کارمزد حواله از حساب کارت صادر کننده دستور پرداخت کسر خواهد شد.

بنابراین گزارش، بانک ملت براساس ابلاغ «بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» برای عرضه خدمات عالی تر در عرصه بانکداری الکترونیک، امکان استفاده از خدمت انتقال وجه سه جانبه را در شبکه شتاب فعال کرده است. با استفاده از این سرویس، دارندگان هریک از کارت های پرداخت بانک های عضو «شتاب» می توانند بدون تطابق بانک صادرکننده کارت و ابزار پرداخت مبدا و ابزار پرداخت مقصد نسبت به انتقال وجه اقدام کنند.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: