کد خبر: ۵۶۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
مدیر روابط عمومی بانک ملت در بیانیه ای، روز «ارتباطات و روابط عمومی» را به فعالان این حوزه تبریک گفت.
به گزارش ملت بازار، مسعود نصر اصفهانی مدیر روابط عمومی بانک ملت در بیانیه تبریک خود به مناسبت روز روابط عمومی نوشت:« سرعت تحولات کسب و کار در دنیای امروز با شتابی فزاینده در حال رشد است. تنوع عوامل موثر بر موفقیت یا شکست سازمان ها و بنگاه های اقتصادی موجب افزایش پیچیدگی و ابهام در مسیر بقا، رشد و تعالی آن ها شده است.

افزایش نفوذ رسانه ها و ابزارهای اطلاع رسانی و اثرگذاری آن بر اذهان، سلایق و تصمیم گیری های اقشار مختلف جامعه، نقش روابط عمومی را بیش از پیش پررنگ کرده است. اهمیت این موضوع در فضای کسب و کار بانک ها به عنوان یکی از ارکان اصلی اقتصاد و پیشرانه های توسعه در هر کشوری دوچندان می شود. با این نگاه، ایفای نقش صحیح و به موقع روابط عمومی در بانک های پیشگام، با هوشمندی، آگاهی از تحولات و پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه ای و درک صحیح از نیازهای مشتریان و ذی نفعان بانک محقق خواهد شد.

فرصت را مغتنم شمرده و 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان عرصه روابط عمومی در کشور به ویژه شبکه بانکی و همکاران در مجموعه روابط عمومی بانک ملت تبریک عرض کرده و از درگاه الهی برای یکایک این عزیزان و خانواده های گرانقدرشان سلامتی و بهروزی مسئلت می کنم.»

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: