کد خبر: ۵۶۰۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
در استان البرز و با حضور مدیرعامل شرکت صورت گرفت؛
مدیرعامل بیمه «ما» به همراه تعدادی از مشاورین و مدیران این مجموعه از شعبه کرج بیمه «ما» بازدید کرد.

به گزارش ملت بازار ، مجید صفدری مدیرعامل بیمه «ما» در یک گردهمایی، با تاکید بر اهمیت و جایگاه مشتری مداری و توجه به فروش حرفه ای، فرآیند فروش خدمات بیمه گری را از جمله مشاغل تخصصی و حرفه ای دانست و اظهار داشت: درصورت بیگانه بودن نمایندگان شبکه فروش با علم مدرن بازاریابی و فروش نمی توانند باعث اطمینان و ترغیب مشتریان شوند و از طرفی رفتار مصرف کنندگان اثبات می کند که «مبادله» اساس و پایه یک فروش موفق است که با مذاکره موثر و علمی ایجاد می شود.

وی افزود: بهترین نوع فروش در صنعت بیمه، مدل اسپین و بازاریابی رابطه مند است که در این نوع بازاریابی به حفظ مشتری و در کنار مشتری بودن تاکید می شود.

بر اساس این گزارش، در گردهمایی مدیران بیمه «ما» مراسم تودیع و معارفه سرپرست شعبه استان البرز این مجموعه تودیع و معارفه شدند.

همچنین در این مراسم صفدری ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های فرامرز بیاتی سرپرست پیشین استان البرز تاکید کرد: «امیدوارم با استعانت از درگاه خداوند منان و مشارکت همه پرسنل شعبه و نمایندگان شبکه فروش استان البرز، شاهد موفقیت روز افزون پرویز رضایی به عنوان رییس شعبه جدید در استان البرز باشیم».

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: