کد خبر: ۵۶۲۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
بانک ملت به منظور اطلاع فوری سازمان ها و شرکت ها از واریز وجوه به حساب آنها، اقدام به طراحی «تأیید لحظه ای واریز وجه به حساب» کرده است.

به گزارش ملت بازار، بانک ملت در راستای تسهیل خدمات بانکی، اطمینان از واریز وجه به حساب موسسات بزرگ و تایید لحظه ای واریز از سوی بانک اقدام به ارائه خدمتی به نام «تایید لحظه ای واریز وجه به حساب» کرده است.

بنابراین با استفاده از «تأیید لحظه ای واریز وجه به حساب» ، پس از ثبت اطلاعات مربوط به فیش واریز وجه در سامانه اینترنتی سازمان صاحب حساب، اطلاعات مذکور از آن سامانه به پردازنده های سامانه بانک ملت انتقال می یابد و بلافاصله درستی یا نادرستی اطلاعات ارسال شده و مطابقت آنها با اطلاعات ثبت شده در پرونده های بانک به صورت سیستمی بررسی می شود که در مدت زمان کمی سامانه بانک با ارسال پیامی نتیجه تایید یا عدم تایید واریز شدن وجه را به سامانه سازمان طرف قرارداد اعلام می کند.

مزایای استفاده از این خدمت

«تأیید لحظه ای واریز وجه به حساب» برای مشتریان بانکی و صاحبان حساب در سطح کلان مزایایی را به همراه دارد.

- دریافت گواهی تایید اطلاعات فیش پرداختی

- دریافت پاسخ مناسب (با اطلاعات مربوط به شماره تراکنش: مبلغ، نام شعبه، تاریخ و ساعت پرداخت، و...) به صورت آنی

- استفاده از خدمت تحت وب

- احساس امنیت و رضایت و آرامش خاطر پذیرنده خدمت

بنابراین گزارش، همه فروشندگانی که دارای سامانه اینترنتی فروش کالا و خدمات باشند، می توانند از این خدمت بهره مند شوند، به شرط آنکه برای اجرای زیرساخت های مورد نیاز آن از توانایی فنی کافی برخوردار شوند.

همچنین متقاضیان برای بهره مندی از خدمت «تائید لحظه ای واریز وجه» باید به شعبه افتتاح کننده حساب خود مراجعه، و درخواست مربوطه را به متصدی شعبه اعلام کنند.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: