کد خبر: ۵۶۴۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
تنها با در اختیار داشتن کارت بانکی صورت می گیرد؛
بانک ملت در راستای تسهیل خدمات بانکی و ترویج فرهنگ استفاده از پول الکترونیک،اقدام به ایجاد سامانه واریز شتابی وجوه به حساب سازمان ها کرده است.
به گزارش ملت بازار، در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک، سرعت بخشی، ترویج فرهنگ استفاده از پول الکترونیک ، تسهیل فرآیند پرداخت وجوه و جلوگیری از مراجعات غیر ضروری مشتریان به شعب بانک ،بانک ملت با ایجاد «سامانه واریز شتابی وجوه به حساب سازمان ها»،استفاده از خدمات بانکی را آسان کرده است.

ابزار مورد نیاز برای پرداخت

مشتریان با در اختیار داشتن ابزار زیر می توانند از سامانه واریز شتابی وجوه به سازمان ها استفاده کنند.

کارت بانکی عضو شتاب که دارای پارامتر CVV۲ و رمز اینترنتی باشد.

روش پرداخت

به منظور پرداخت وجوه به حساب سازمان ها از بستر اینترنت، مشتریان می توانند با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانیwww.bankmellat.ir   و انتخاب گزینه بانکداری الکترونیک ، ورود به سامانه های مبتنی بر وب و انتخاب «سامانه واریز شتابی وجوه به حساب سازمان ها» و سپس انتخاب سازمان مورد نظر نسبت به انجام واریز وجوه مربوطه اقدام کنند.

مشتریان جهت استفاده از این سامانه ، پس از انتخاب موسسه مورد نظر، درج مبلغ وسایر مشخصات، وارد صفحه درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت می شوند.

بدین ترتیب با تکمیل اطلاعات مورد نیاز، عملیات پرداخت نهایی شده و پیامی مبنی بر موفق یا ناموفق بودن تراکنش برای مشتریان صادر می شود.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: