کد خبر: ۵۶۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
هادی اخلاقی با بیان رشد 4 برابری عملیات ارزی در سال 95 اعلام کرد ؛
مدیر عامل بانک ملت در جمع مدیران ارشد این مجموعه به رشد 4 برابری عملیات ارزی در سال 95 اشاره کرد و از عملیاتی شدن «جاب کارت ملت» در سال جاری خبر داد.

به گزارش ملت بازار، هادی اخلاقی فیض آثار، مدیرعامل بانک ملت  در سخنانی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، از مساعدت های قضاوی، معاون وزیر اقتصاد در به سرانجام رسیدن برنامه های این بانک در سال گذشته به ویژه در بحث دریافت سود مطالبات بانک از دولت قدردانی کرد.

وی با تشریح بخشی از عملکرد بانک ملت در سال گذشته، به رشد ۴.۲ برابری حجم عملیات ارزی این بانک در سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: این میزان رشد، بانک ملت را در رتبه نخست نظام بانکی کشور در این زمینه، قرار داده است.

مدیرعامل بانک ملت رونمایی از ۱۰ خدمت جدید در این بانک را از دیگر موفقیت های سال گذشته خواند و ادامه داد: شاپ کارت خدمتی است که در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و برای مشتریان خرد و به ویژه مشتریان گروهی راه اندازی و تاکنون ۳۱ هزار فقره کارت برای متقاضیان صادر شده است.

تامین سرمایه در گردش تولیدکنندگان خرد

به گفته وی، جاب کارت هم با هدف تامین سرمایه در گردش تولیدکنندگان خرد از ابتدای تیرماه سال جاری عملیاتی می شود. ضمن این که ال سی کارت هم به زودی ویژه قطعه سازان، پتروشیمی ها و ... عرضه خواهد شد.

اخلاقی، سامانه جامع وصول مطالبات را از اقدامات مهم بانک ملت ذکر کرد و اظهار داشت: با وجود این که نسبت مطالبات به تسهیلات در این بانک پایین تر از شبکه بانکی است، اما با راه اندازی این سامانه درصدد هستیم تا این نسبت را به استانداردهای جهانی نزدیک کنیم.

وی اعلام کرد : تا پایان سال جاری، تمامی مطالبات بانک ملت در سراسر کشور در این سامانه متمرکز و بدین ترتیب از بسیاری از انحرافات جلوگیری خواهد شد.

پیاده سازی شتاب 7

مدیرعامل بانک ملت، پیاده سازی شتاب 7 در این بانک به عنوان نخستین بانک کشور و آغاز به کار سیستم core ارزی متصل بهcore ریالی را از دیگر اقدامات بزرگ این بانک در زمینه فناوری اطلاعات خواند و گفت : core ارزی بانک ملت در حال توسعه فازهای جدید است که امیدواریم تا پایان شهریورماه امسال، به صورت کامل راه اندازی شود.

وی اضافه کرد: طراحی Core 2 بانک ملت هم با نیازسنجی، معماری جدید و فرآیندهای آسان تر آغاز شده است که تا حدود ۱۴ ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

در این جلسه مرتضی تبریزی، مدیر امور انفورماتیک و مجتبی کحالی مدیر امور بازرسی بانک ملت نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده در این حوزه ها به ویژه در زمینه نرم افزارهای مبارزه با تخلف و تقلب ارائه کردند.

انتهای مطلب
نام:
ایمیل:
* نظر: