کد خبر: ۵۶۴۶۵
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
در پنجمین نشست کمیته راهبردی مطرح شد؛
نائب رییس کمیته راهبردی شرکت طرح واندیشه از موافقت بانک ملت با واگذاری پرونده‌های مطالبات ارزی به شرکت بهساز ملت خبر داد.

به گزارش ملت بازار، در پنجمین نشست کمیته راهبردی بهساز ملت که ریاست آن را عسگری معاون عملیات کل و نایب رییس کمیته راهبردی بر عهده داشت، مصوبات چهارمین جلسه توسط دبیر کمیته قرائت و مسئولان مربوطه در خصوص هریک از مصوبات که وظیفه پیگیری و اجرای آن را بر عهده داشتند گزارش اقدامات انجام شده را ارائه کردند.

بنابر این گزارش ،عسگری نایب رئیس کمیته راهبرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به موافقت بانک ملت برای واگذاری مسئولیت پیگیری پرونده‌های مطالبات ارزی به شرکت طرح واندیشه اشاره کرد و از برگزاری کارگاه آموزشی سه روزه ویژه مطالبات ارزی با حضور یکی از مدیران بخش ارزی بانک ملت برای مدیران و تعدادی از کارشناسان وصول معاونت عملیات کل خبر داد.

وی همچنین بر اهمیت هدف گذاری مناسب و ایجاد برنامه عملیاتی وصول برای واحدهای عملیاتی، توجه ویژه به برگزاری مناسب کمیته های راهبرد دفاتر استانی با راهبری مناسب از سوی مدیران عملیات استان‌ها ، کارشناسان راهبردی نواحی و نیز لزوم اقدامات ویژه در خصوص کاهش مطالبات مدیریت های شعب تا پایان خرداد ماه تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، تأثیر مثبت تعیین تکالیف در کمیته بر روند انجام کلیه امور و راه اندازی اتاق ویژه مذاکرات برای پرونده های خاص و همچنین الزام ثبت پیگیری ها و نتایج اقدامات در سامانه از سوی کارشناسان با توجه به دسترسی شعب و مناطق به سامانه از دیگر مواردی بود که در پنجمین نشست اعضای کمیته راهبردی مطرح شد.

همچنین در این نشست، مدیر فناوری اطلاعات شرکت گزارشی جامع از اقدامات صورت گرفته به منظور خارج کردن سرورها و شبکه از مدار با هدف جلوگیری از انتقال ویروس مخرب و خسارت ناشی از آن به سیستم شرکت ارائه کرد.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: