کد خبر: ۵۶۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
درهفتمین نشست کمیته راهبردی شرکت بررسی شد؛
در هفتمین نشست اعضای کمیته راهبردی شرکت طرح واندیشه،دلایل افزایش مطالبات منطقه یک بانک ملت از سوی شرکت بهساز ملت بررسی شد.

به گزارش ملت بازار، درهفتمین نشست اعضای کمیته راهبردی شرکت طرح واندیشه که با حضور مدنی زاده مدیر عامل شرکت و رئیس کمیته راهبرد و سایر اعضاء برگزار شد، عسگری معاون عملیات کل و نایب رئیس کمیته خواستار ارائه گزارشی از روند اجرا و پیگیری مصوبات ششمین جلسه کمیته راهبردی از سوی مسئولان مربوطه شد که اعضاء نیز گزارش اقدامات صورت گرفته را ارائه کردند.

بنابراین گزارش، در ادامه این نشست رییس کمیته راهبرد با قدردانی از عملکرد همکاران عملیات وصول و ستادهای پشتیبانی طی اردیبهشت ماه ، اعضاء را به استمرار همدلی و کوشش بیشتر در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی امور ارجاعی و وظایف محوله توصیه کرد.

همچنین مدنی زاده برتسریع روند اقدامات و فعالیت های حوزه مدیریت حقوقی و امور قراردادها و اقدام فوری در انعقاد قراردادهای در دست پیگیری تاکید کرد.

در ادامه این نشست با توجه اینکه دستور جلسه به واحد عملیات وصول به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی مشکلات و همچنین تشریح دلایل افزایش مطالبات در منطقه یک بانک ملت اختصاص داشت ، اعضاء و مدعوین مرتبط با حوزه وصول توضیحاتی در خصوص آسیب ها و مشکلات پیش رو از جمله در حوزه برقراری تعاملات سازنده با اداره حقوقی منطقه یک و همچنین تعیین اهداف غیرواقعی وصول برای مقطع 31 خرداد 96 و نیز علل افزایش مطالبات با توجه به عدم ارجاع کامل پرونده ها به شرکت مطالبی را عنوان کردند.

همچنین پس از گزارش های مطرح شده ، مقرر شد معاونت عملیات کل ضمن بررسی موضوع ، در جهت رفع مشکلات اقدام کند و کارشناسان وصول نیز فارغ از مسائل حواشی پیرامون هدف گذاری و عدم وجود کلیه پرونده های منطقه در شرکت ، اهتمام جدی و ویژه در راستای وصول مطالبات پرونده های در اختیار و کاهش محسوس مطالبات داشته باشند تا نتیجه مناسبی از عملکرد مقطع 31 خرداد 96حاصل شود.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: