کد خبر: ۵۶۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
با هدف تحقق مسئولیت اجتماعی صورت گرفت ؛
بانک ملت در راستای تسهیل در پرداخت وجوهات شرعی با کارت های شتاب اقدام به ایجاد سامانه «واریز وجوهات شرعی و نذورات» کرده است.

به گزارش ملت بازار، بانک ملت به منظور تحقق مسئولیت اجتماعی و توجه به امور معنوی مردم، همچنین برای پرداخت آسان وجوهات شرعی با استفاده از کارت های شتابی، سامانه «پرداخت وجوهات شرعی و نذورات» را راه اندازی کرده است.

بنابراین ، متقاضیان این خدمت بانک ملت می توانند با استفاده از کارت های عضو شتاب که دارای پارامتر۲  CVV و رمز اینترنتی باشند نسبت به واریز وجوه شرعی و نذورات خود اقدام کنند.

روش پرداخت

به منظور پرداخت وجوه به حساب مورد نظر از طریق اینترنت، مشتریان می توانند با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانیwww.bankmellat.ir و انتخاب گزینه بانکداری الکترونیک، سامانه های مبتنی بر وب، انتخاب سامانه پرداخت وجوهات شرعی و نذورات و سپس انتخاب حساب آیات عظام ، مراجع تقلید واماکن مقدسه مورد نظر، نسبت به انجام واریز وجوه شرعی خود اقدام کنند.

همچنین ،جهت استفاده از این سامانه پس از انتخاب، درج مبلغ و سایر مشخصات ، وارد صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شرکت «به پرداخت ملت» خواهید شد و با تکمیل اطلاعات مورد نیاز عملیات پرداخت نهایی شده و در نهایت پیامی مبنی بر موفق یا نا موفق بودن تراکنش برای واریز کننده وجه صادر خواهد شد.

بنابراین گزارش، مشتریان با اسفاده از سامانه واریز وجوهات شرعی و نذورات بانک ملت،به راحتی می توانند از مزایای بانکداری الکترونیک بهره مند شوند.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: