کد خبر: ۵۸۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
با تسهیلات اعطایی سومین بانک بزرگ ایران صورت گرفت؛
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد : بانک ملت در ۶ سال گذشته، ۱۱ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش این کمیته، تسهیلات اشتغالزایی اعطا کرده است.

به گزارش ملت بازار، پرویز فتاح در مراسم انعقاد تفاهمنامه جدید با بانک ملت برای سال ۹۶، تاکید کرد: با تسهیلات اعطایی از سوی این بانک، ۱۲۷ هزار خانوار از چرخه حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) خارج شده اند.

وی با اشاره به این که بانک ملت با اعطای تسهیلات بسیاری از مددجویان کمیته امداد را به خودکفایی رسانده و هم اکنون این مددکاران، تولید کننده شده اند، ادامه داد: اگر بانک بتواند در بخش وام های گروهی نیز کنار کمیته امداد قرار بگیرد، به رونق تولید و اقتصاد کشور کمک بزرگی خواهد شد.

رییس کمیته امداد از تلاش های دست اندرکاران بانک ملت در سال های گذشته در اعطای تسهیلات به مددجویان این کمیته، سپاسگزاری کرد.

آمادگی بانک ملت در طرح های توسعه ای کمیته امداد

هادی اخلاقی فیض آثار، مدیرعامل بانک ملت هم در مراسم امضای این تفاهمنامه،گفت: خودکفایی مددجویان باعث افزایش سرمایه اجتماعی کشور و ورود این افراد به چرخه تولید و خروج آنان از جرگه مصرف کنندگان صرف، خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده از سوی کمیته امداد در سال های گذشته، افزود: تبدیل شدن مددجویان به نیروهای مولد، باعث تقویت اعتماد به نفس در آنها و رونق تولید در کشور می شود که این اقدام کمیته امداد با کمک نظام بانکی کشور، شایسته قدردانی است.

مدیرعامل بانک ملت، کمک به کمیته امداد را باعث خیر و برکت برای این بانک خواند و افزود: بانک ملت یک رسالت و مسوولیت اجتماعی دارد و حمایت از کمیته امداد را هم در قالب این مسوولیت ها قرار داده است.

وی از آمادگی کامل بانک ملت برای همکاری و مشارکت در اجرای طرح های توسعه ای کمیته امداد خبر داد و اظهار داشت: ما در این حوزه نگاه اقتصادی نداریم و نگاه اصلی بانک ملت، بهبود وضعیت در سطح ملی و ارتقای فضای اقتصادی کشور است.

بر اساس این گزارش، بانک ملت و کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف توانمندسازی و خوداتکایی محرومان با محوریت اشتغال، تسهیل و تسریع در جذب بهینه تسهیلات قرض الحسنه مصوب و تخصیص به کمیته امداد به استناد قانون بودجه و مصوبات شورای عالی اشتغال، تفاهمنامه ای را به امضا رساندند.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: