کد خبر: ۵۸۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
در آستانه مجمع سالیانه؛
بانک ملت در آستانه برگزاری مجمع عادی سالانه سهامداران ، شایعه واگذاری «برج جام» را تایید کرد.

به گزارش ملت بازار، به تازگی اخباری در شبکه های اجتماعی مبنی بر فروش ملک تجاری – اداری بانک ملت ،موسوم به «برج جام ملت» در آستانه مجمع سالیانه این بانک منتشر شد.

مدیر مالی بانک ملت درباره خبر فروش این ملک اظهار داشت:مشتریان مختلف تاکنون چندین بار تفاهم نامه با شرکت ساختمانی بانکی امضا کرده اند،اما قرارداد پس از پرداخت 20 درصد از پول ملک به سمت اجرایی شدن و تنفیذ خواهد رفت.

کاظم چاووشی افزود : در گفت و گو با مدیر عامل گروه مالی ملت ، وی اعلام کرد منظور از اعلام فروش برج جام ملت ،وصول نقدی پول برج نبوده است ،بلکه تنها قرارداد فروش این برج منعقد شده است.

وی افزود:این قرارداد منعقد شده اما هنوز به مرحله وصول نقدی نرسیده و با این شرایط معامله قطعی نیست  که  البته پس از قطعیت ،میزان سود بانک ملت ار فروش برج جام ملت اعلام می شود.

وی افزود: فروش املاک مازاد بانک جزو اهداف بانک مرکزی است که در اهداف بانک ملت نیز تعریف شده است و در مقابل این مجموعه هیچ برنامه ای برای خرید ملک تازه ندارد.

وی همچنین درباره شایعه تاثیر پذیری بانک ملت از بحران موسسات مالی غیر مجاز گفت:اتفاقا این مساله منجر به اعتماد بیشتر مردم به بانک های دولتی شده است و اتفاقات اخیر ثابت کرد، پرداخت سود معقول و بدون ریسک به مراتب از سرمایه گذاری های پرخطر بهتر است.

چاووش افزود:بانک ملت با قدرت در جهت رسیدن به اهداف سپرده گذاران و سهامداران حرکت می کند.

بنابراین گزارش، روابط عمومی بانک ملت به زودی اطلاعات و جزییات دقیق این واگذاری را اعلام خواهد کرد.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: