کد خبر: ۵۸۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
بورس تهران با صدور اطلاعیه ای زمان سفارش گیری به منظور عرضه اولیه 5 درصد سهام به پرداخت ملت را ساعت 13 تا 15 اعلام کرد.
به گزارش ملت بازار، در پی عدم عرضه اولیه 5 درصد سهام به پرداخت در زمان معاملات و تا ساعت 12:30 ، بورس تهران در اطلاعیه ای دیرهنگام اعلام کرد زمان عرضه اولیه سهام به پرداخت ملت تا ساعت 13 امروز به اطلاع بازار خواهد رسید.

این مرجع ، دقایقی قبل با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد عرضه اولیه امروز 5 درصد سهام به پرداخت ملت در زمان خارج از معاملات انجام می شود و زمان سفارش گیری آن ساعت 13 تا 15 خواهد بود.

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در این اطلاعیه آورده است: امروز سه شنبه مورخ 27 تیر 96، تعداد 000ر500ر47 سهم معادل 5 درصد از سهام از سهام شرکت به پرداخت ملت متعلق به شرکت گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا به عنوان پانصدونهمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش کامپیوتر و فعالیت های مربوط به آن گروه و طبقه مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد پرداخت به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

توجه به موارد زیر ضروری است: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 13 الی 15 است. امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکانپذیر است.

2- سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر 000ر2 سهم است. هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش است.

3-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده ( کف قیمت 670ر16 و سقف قیمت 500ر17 ریال است) ، جهت ثبت سفارش امکانپذیر است و ورود سفارش بصورت گروهی مجاز نمی باشد. کلیه مشتریان بر خط نیز می توانند با توجه به شرایط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام کنند.

4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ایران مصوب 14 دی 95 خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه شماره 25694/181 مورخ 25 تیر 96 مدیریت عملیات بازار منتشره در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه نمایند.

انتهای مطلب


نام:
ایمیل:
* نظر: