کد خبر: ۵۸۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
شرکت به پرداخت ملت درباره سود 96 توضیح داد تا امکان عرضه اولیه 5 درصد سهام آن در زمان بعد از معاملات فراهم شود.

به گزارش ملت بازار، در حالی طبق اطلاعیه بورس تهران قرار است زمان سفارش گیری عرضه اولیه 5 درصد سهام به پرداخت ملت ساعت 13 تا 15 صورت بگیرد که مدیرعامل این مجموعه درخصوص پيش بينی درآمد سال مالی 96 شفاف سازی کرد.

این در حالی است که گفته می شود علت تاخیر در عرضه اولیه سهام این شرکت ناشی از درخواست سازمان بورس برای دریافت اطلاعات جدید و همچنین سود پیش بینی 96 بوده است.

رستم شاه گشتاسبی مدیرعامل شرکت به پرداخت ملت روز گذشته در جلسه معارفه عرضه سهام این شرکت با اشاره به تداوم روند سودآوری تا سال 98 گفته بود: طی سال مالی گذشته 120 میلیارد تومان تعهد سود را عملیاتی کردیم این در حالی است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پیش بینی می شود روند سودآوری شرکت از سال 96 تا 98 به یمن ورود به بورس و قرارداد با بانک ملت و سایر بانک ها تداوم یابد.

به گفته وی، پیش بینی می شود برای سال مالی 97 سود 3165 و سال مالی 98 سود 3684 ریال را محقق کنیم و به این منظور تمام تلاش مان را به کار خواهیم گرفت.

براساس این گزارش، طبق عملکرد 3 ماهه «پرداخت» که در سامانه کدال منتشر شده این شرکت با سرمایه 95 میلیارد تومانی سود سال مالی جاری را با افزایش جزئی از 2672 به 2689 ریال رسانده است و از این میزان 503 ریال معادل 19 درصد را محقق کرده است.

به این ترتیب مدیر عامل «پرداخت» با ارسال نامه ای به سازمان بورس درخصوص پيش بينی درآمد سال مالی 96 توضیحاتی به شرح زیر ارایه کرد.

انتهای مطلب

نام:
ایمیل:
* نظر: