«ملت بازار» خبر می دهد:

پارس خودرو «زیان» را به «سود» می رساند

بررسی اولین پیش بینی درآمد اعلامی سال مالی 94 از سوی 14 زیرمجموعه سایپا نشان می دهد پارس خودرو درآمد در نظر گرفته شده برای سال آینده را از زیان 472 ریالی به 21 ریال سود تغییر داده است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۳
در گفت و گو با «ملت بازار» اعلام شد:

نظر یک کارگزار درباره روش جدید محاسبه «حجم مبنا»

مدیرعامل کارگزاری بانک خاورمیانه اجرای روش جدید حجم مبنا را در این برهه از زمان تصمیم مناسبی دانست و گفت: باید توجه داشت تصمیماتی از این قبیل همانند مسکن عمل کرده و تنها می تواند برای مدتی بازار را از شرایط منفی خارج کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۳
با تصویب هیأت مدیره سازمان بورس؛

روش محاسبه حجم مبنای شرکت ها تغییر کرد

با تصویب هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، حجم مبنای تمامی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران 4 در ده هزار تعداد سهام شرکت تعیین شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۳
درگفت و گو با «ملت بازار» اعلام شد:

تحلیل یک کارگزار از وضعیت بورس و معرفی صنایع پرپتانسیل

مدیرعامل کارگزاری پارسیان با اعلام صنایع پرپتانسیل در شرایط فعلی بازار سهام گفت: حتی در مواقعی که اقتصاد کشور از رشد کافی برخوردار نباشد صنایع مصرفی که جزو مایحتاج روزمره افراد است مانند صنایع دارو و غذا از سودآوری خوبی برخوردارند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۳
تحلیلگر بازار سرمایه به «ملت بازار» خبر داد:

سهامداران معلق در تصمیم گیری

یک کارشناس بازار سرمایه تعیین تکلیف بودجه سال 94 کشور از یک طرف و نهایی شدن و انتشار بودجه شرکت های بورسی از سوی دیگر را یکی از عواملی دانست که باعث شده بسیاری از سرمایه گذاران تا زمان روشن شدن این متغیرها تصمیم گیری خود درباره نحوه جای گیری سهام در پرتفوی شان را معلق نگه دارند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۳
اسلامی بیدگلی درگفت و گو با «ملت بازار» ؛

گذشت زمان، بورس را قابل اطمینان می کند

در شرایطی می توان روند حرکتی بازار سهام را پیش بینی کرد که برای حداقل چند روز متوالی شاهد ثبات در وضعیت معاملات باشیم تا بتوان براساس آن برای شرایط قابل اطمینان روزهای آینده پیش بینی های لازم را انجام داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از امروز؛

پایگاه خبری- تحلیلی «ملت بازار» افتتاح شد

پایگاه خبری- تحلیلی «ملت بازار» در آستانه 22 بهمن پا به عرصه رسانه های تخصصی بازار سرمایه گذاشت و امروز به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۳
در نخستین کنفرانس بین‌المللی هلدینگ ایران:

گروه مالی ملت هلدینگ پیشرو کشور شناخته شد

در جریان برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی هلدینگ ایران گروه مالی ملت براساس ارزیابی 32 شاخص به عنوان هلدینگ‌ پیشرو کشور شناخته شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳